LJF kausa izcīņas sacensības iejādē - kopvērtējums

LJF kausa izcīņas sacensības iejādē - kopvērtējums

N.p.k. Vārds Uzvārds  Zirga vārds  Sporta klubs Īpašnieks I posms II posms III posms Kopā
30.04.2016. 21.05.2016. 03.09.2016.  
Lielais aplis        
1 Terēze  Rozenberga Kivi JSK "Mežstrazdiņi" J.Mežnieks 65.83   71.33 137.16
Vidējais aplis        
1 Airisa VA Penele Licenciado JF Z/S Lielceri Imperial Prestige 68.07   70.83 138.90
2 Agnese (VA) Kukaine Londay Light JSK "Temperaments" A.Kukaine   66.67 68.21 134.88
3 Olga  VA Šakurova Pentagons RJSK I.Sorokina 66.71     66.71
4 Marina  Tarvida Dimants LSVK "Harmonija" A.Mainiece   63.99   63.99
Mazais aplis        
1 Aiga (JJ) Silavniece Diona Haleja JSK "Temperaments" A.Kukaine   66.71 66.54 133.25
2 Laura MA (JJ) Ivanova Radamira JSK "Ambers" J.Savickis   66.62 66.58 133.20
3 Laura MA (JJ) Ivanova Lord Rubinstein JSK "Ambers" A.Muravskis   65.22 67.17 132.39
4 Everita MA (JJ) Daubure Lady Sun LSVK "Harmonija" E.Daubure   62.28 64.58 126.86
5 Olga MA Korolenko Raskanio JSK "Temperaments" L.Gustsone 62.11 61.67   123.78
6 Agnese (MA) Kukaine Eko JSK "Temperaments" A.Kukaine   66.05   66.05
7 Airisa (MA) Penele Landino Z/s "Lielceri" A.Penele   65.22   65.22
Cerību kauss (Shēma III)               
1 Jūlija  Kosova Rhadamantus JSK "Temperaments" A.Apsītis   65.61 71.17 136.78
2 Terēze  Rozenberga Kvarc JSK "Mežstrazdiņi" A.Janovskis   67.11 69.21 136.32
3 Aleksandra (AM) Panovska Ester RJSK  I.Sorokina 63.33   72.21 135.54
4 Laura  Ivanova Gardums JSK "Ambers" J.Savickis 67.07 68.46   135.53
5 Anastasija (JUN) Titova Flamenko RJSK G.Loja 65.32   67.42 132.74
6 Jeļena (AM) Tretjakova Idaļgo LSVK "Harmonija" J.Tretjakova   64.91 66.29 131.20
7 Everita (JUN) Daubure Luvrs LSVK "Harmonija" D.Druva   64.65 66.33 130.98
8 Ilva (JUN) Lazdiņa Kolers LSVK "Harmonija" A.Mainiece   62.06 67.46 129.52
9 Kristīna Rozīte Korellī JSB Lagoss Dressage K.Rozīte   63.20 65.88 129.08
10 Anastasija (AM) Morozova Racconigi RJSK A.Morozova 63.56 64.47   128.03
11 Laima  Lāce Roids Z/s "Tīraines staļļi" B.Videniece   61.62 64.13 125.75
12 Daiga (AM) Grāvīte Leilani Z/s "Lielceri" D.Grāvīte 60.95   64.33 125.28
13 Aleksandra (JUN) Sīle Lavanda RJSK Biedrība "LJF" 60.14 63.16   123.30
14 Olga  Šakurova Lord Nelson RJSK I.Sorokina     71.63 71.63
15 Olga  Šakurova Debuut RJSK I.Sorokina   66.10   66.10
16 Olga Korolenko Dustinov V Z/s "Lielceri" G.Šumska-Žagata     65.75 65.75
17 Elza Zaķe A Splash Of Class JSK "Drostalas" J.Trubanovs   64.12   64.12
18 Airisa Penele Landino Z/S Lielceri A.Penele 62.93     62.93
19 Kristīna Rozīte Karlo JSB Lagoss Dressage G.Bendrupa 61.71     61.71
20 Kristīne (JUN) Černecka Vaļhora JSS "Kleisti" N.Pokhil 60.81     60.81
21 Elza Alma (JUN) Graumane Leipo SK "GKSPORT" A.Graumanis   60.57   60.57
22 Dagnija (AM) Druva Luvrs LSVK "Harmonija" D.Druva 59.59     59.59
23 Sabīne (JUN) Saļma Lering JK "Erceni" I.Saļma 59.05     59.05
24 Vineta (AM) Kusiņa Marendo JSK "GKSPORT" V.Kusina   55.53   55.53
25 Iveta (AM) Andersone Bugatti Mēmeles JSK I.Andersone   54.04   54.04
Shēma II OC                
1 Sintija (OC B) Ģīle Gundega JSK "Temperaments" A.Kukaine 68.17   68.69 136.86
2 Ieva Renāte (OC B) Pētersone Karlo JSB Lagoss Dressage G.Bendrupa   67.66 68.25 135.91
3 Everita  (OC) Daubure Kuba LSVK "Harmonija" D.Druva 66.92   67.23 134.15
4 Antra (OC) Cukermane Roxandra SIA "Core Division" A.Cukermane 65.58 63.28   128.86
5 Daria (OC B) Mileeva Kardigan Z/S Lielceri D.Mileeva   64.45 63.38 127.83
6 Žanna (OC B) Kudinova Shamrock LSVK "Harmonija" Ž.Kudinova 61.75 58.44   120.19
7 Aleksandra (OC B) Sīle Dina RJSK S.Mayer   67.73   67.73
8 Laima (OC) Lāce Dustinov V Z/s "Tīraines staļļi" G.Šumska-Žagata 66.92     66.92
9 Everita  (OC) Daubure Lapsa Lulu LSVK "Harmonija" A.Mainiece     66.00 66.00
10 Daiga (OC) Ramiņa Retro "Tukuma" JSK D.Ramiņa 65.83     65.83
11 Laima (OC) Lāce Kardināls Rišelje Z/s ""Tīraines staļļi" A.Blauberga     65.38 65.38
12 Olga (OC) Korolenko La Masson JSK "Temperaments" P.Kokina 61.92     61.92
13 Madara (OC) Bojare Liberta Z/s EKVI M.Suvorova     59.25 59.25
14 Ksenija (OC) Kuznecova Hēra RJSK A.Mangale 59.25     59.25
Shēma II AM                
1 Diana (AM) Suvorova Flamenko LSVK "Harmonija" A.Mainiece   66.88 70.31 137.19
2 Līga (AM) Ģīle Gundega JSK "Temperaments" A.Kukaine   67.42 68.69 136.11
3 Kristiāna (AM) Kuzmane Wallace Z/s ""Tīraines staļļi" S.Strāķe   66.02 66.75 132.77
4 Ieva (AM) Aleksandrova-Eklone Milords Z/s "Ekvi" I.Aleksandrova-Eklone 65.33   64.19 129.52
5 Jana (AM) Saulīte Laso LLU LLU 62.25   66.56 128.81
6 Iveta (AM) Daubure Lapsa Lulu LSVK "Harmonija" A.Mainiece 63.67 63.13   126.80
7 Jelizaveta (AM) Zauere Dragūns JSK "Reiteri" K.Zauers 61.33 60.39   121.72
8 Kristīne (AM) Filipova Levāde JSB Lagoss Dressage D.Brigmane   65.08   65.08
9 Anastasija (AM) Morozova Karaoke RJSK A.Morozova 64.08     64.08
10 Marianna (AM) Bondere Ronda RJSK Biedrība "LJF"   63.44   63.44
11 Marianna (AM) Frolova Leksus SIA "Wilde Transports" T.Šembele 62.92     62.92
12 Iveta (AM) Titova Linda SK "GKSPORT" L.Stanke 59.42     59.42
                   
Shēma I OC                
1 Beatrise (OC) Dinsberga Don De Fieros JSK "Reiteri" D.Dinsberga   62.00 65.90 127.90
2 Sabīne (OC) Saļma Monako JK "Erceni" I.Saļma 61.83 61.50   123.33
3 Agnese (OC) Dedze Don Caribo SIA "Wilde Transports"       68.20 68.20
4 Gundega (OC) Krīgere Doroteja SK "GKSPORT" V.Laicāne   66.08   66.08
5 Agnese (OC) Dedze Kare SIA "Wilde Transports" S.Blaua     64.00 64.00
                   
Shēma I AM                
1 Gunita (AM) Šumska-Žagata Dustinov V Z/s "Lielceri" G.Šumska-Žagata   68.17 68.60 136.77
2 Jeļena (AM) Mackeviča Consors RJSK     65.25 68.00 133.25
3 Liene (AM) Cepurīte Aleko ZS "Tīraines  staļļi" P.Kulaga   65.42 67.30 132.72
4 Atis (AM) Zariņš Kostarika JSB Lagoss Dressage A.Zariņa 64.00 66.92   130.92
5 Beāte (AM) Jurševska Kuba LSVK "Harmonija" D.Druva   64.50 65.20 129.70
6 Laura (AM) Čaunāne Doma SIA "Core Division" A.Cukermane   60.50 67.20 127.70
7 Uldis (AM) Strautiņš Rokenrols JSK "Laimīgais pakavs" JSK "Laimīgais pakavs" 63.25   61.90 125.15
8 Andriana (AM) Ivančika Constanza Corazon JSK "Mežstrazdiņi" I.Ivančika 62.00 59.00   121.00
9 Uldis (AM) Strautiņš Korsārs JSK "Laimīgais pakavs" JSK "Laimīgais pakavs" 62.17 57.00   119.17
10 Viktorija (AM) Rutkovska Kruizs RJSK Biedrība "LJF"   62.83   62.83
11 Olga (AM) Kiričenko Vivijāns JSK "Temperaments" O.Kirčenko   62.25   62.25
12 Milena (AM) Starostina Gvineta RJSK A.Mangale   61.83   61.83
13 Alise (AM) Šteinberga Crystal Cloud "Agates Sports" A.Šteinberga 58.92     58.92
14 Alise (AM) Šteinberga Rincivena Princese "Agates Sports" A.Šteinberga 58.42     58.42
15 Ance (AM) Frey Crystal Cloud "Agates Sports" A.Šteinberga 54.00     54.00
                   
                   
Bērni
1 Aleksandra (B) Sīle Dina RJSK S.Mayer 68.25 66.92   135.17
2 Sintija Elizabete (B) Apsīte Doloresa JSK "Reiteri" S.Dombrovska   66.25 66.70 132.95
3 Laura (B) Jerāne Zefīrs RJSK Biedrība "LJF" 65.17   66.80 131.97
4 Letīcija (B) Politere Colton LLU LLU 64.92   66.40 131.32
5 Alise Greta (B) Baranovska Iron Lady JSK "Reiteri" D.Baranovska   64.83 65.80 130.63
6 Ance (B) Koškina Abula LLU LLU 63.67 63.58   127.25
7 Anna (B) Belova Hiltons RJSK Biedrība "LJF" 62.33 63.58   125.91
8 Sanija (B) Opsa Bordeo LSVK"Harmonija" Biedrība "LJF" 59.08   65.10 124.18
9 Marija (B) Bratkiv Hiltons RJSK Biedrība "LJF"   61.67 61.80 123.47
10 Anna (B) Belova Zefīrs RJSK Biedrība "LJF" 64.42     64.42
11 Gerda Madara (B) Ziemele Karlo JSB Lagoss Dressage G.Bendrupa   63.92   63.92
12 Raina (B) Šmelde Laso LLU LLU     63.90 63.90
13 Elizabete (B) Hudko Hilmenda RJSK A.Mangale 63.08     63.08
14 Keita (B) Filatova Arfa LLU J.Saulīte   61.17   61.17