Rezultāti : ARHĪVS : 2016 : KONKŪRS 2016 : LJF KAUSS KONKŪRĀ-2016 - Kopvērtējums :

5.g.v.zirgi

LJF Kauss konkūrā 2016.g.
5.g.v.zirgi
Vieta Vārds Uzvārds Gr. Zirga vārds Dz. gads Šķirne Tēvs Mātes tēvs Zirga īpašnieks Komanda  1.p.   2.p.   3.p.   4.p.   Kopā 
1 Guna Vasiļjeva 1 Geniuss 2011 LATV Gaultjer Cattio SIA Z/A Kocēni SIA Z/A Kocēni     18       21         16          55  
2 Ģirts Bricis 1 Skato 2011 HANN Satisfaction Contender Ģ.Bricis RJSK Sport de Lux     16       18       14         9          48  
3 Aleksandrs Šakurovs 1 Grietje G 2011 KWPN Eldorado   A.Šakurovs Rīgas JSK         4       18       18          40  
4 Linda Josta 7 Goldfinger B 2011 KWPN Cassini Gold Weinberg S.Bertaitis SIA IES       14         21          35  
5 Guntars Siliņš 1 Graziano S 2011 KWPN Vingino Julio Mariner N.Siliņa JSK Mežstrazdiņi       4       10       16            30  
6 Līga Pētersone 7 Lakrica 2011       SIA Princis JSK Princis       12       12            24  
7 Emīlija Elizabete Zandere 4 Zwarovski Z 2011       V.Terentyev Z/S"Tīraines Staļļi"       7         5         10          22  
8 Ģirts Bricis   Gilon 2011 KWPN Emilion Contendro S.Bertaitis SIA IES         21            21  
8 Guna Vasiļjeva 1 Godiva 2011 LATV Gaultjer Cattio A.Rodins SIA Z/A Kocēni     21                21  
10 Arta  Židele 4 Klaine Mann 2011 LATV Caldans Contender SIA Armando auto JSK Reiteri       9         9              18  
11 Linda Josta 7 Kolinso 2011 LATV Kadiljaks Lobby-B S.Bertaitis SIA IES       5           12          17  
12 Linda Josta 7 Gilon 2011 KWPN Emilion Contendro S.Bertaitis SIA IES       16              16  
13 Dainis Ozols 1 Dolce Diarada 2011 Old Diarado Sanlouba M.Millers LPJSK     14                14  
14 Ģirts Bricis 1 Genorimo 2011 KWPN     Ģ.Bricis/A.Vasiļjevs RJSK Sport de Lux       6         7              13  
15 Maira Leja 1 La Mexiko 2011 LATV Luis Calvados 57 E.Lasevičs JJS     12                12  
15 Lelde Bāra 7 Priscilla 2011 LATV Princis Bleisbergs Liwius SIA Princis JSK Princis         2       10            12  
17 Dainis Ozols 1 Colibri 2011 Old Cartoon Grannus M.Millers LPJSK     10                10  
18 Monta Pareiza   Gaja 2011 KWPN     Saldus JSS Saldus JSS           9              9  
19 Linda Josta 7 Canterkeep 2011 Holst Canterbury For Keeps S.Bertaitis SIA IES       8                  8  
19 Lauma  Birzniece 7 Luzi 2011 LS Colards Stedinger I.Kroiča RJSK Sport de Lux       2         6                8  
19 Lelde Bāra 7 Nilans 2011 LATV Neapoļ Leuthen I SIA Princis JSK Princis           8              8  
19 Anna Šellere 2 Epona 2011 LATV Esprit Pedro J.Dorošenko JSK"Telfas"         8                8  
23 Līga Pētersone 7 Ladans 2011 LATV Lacapo Daions SIA Princis JSK Princis       1         3                4  
24 Anna Arhipova   Adriana 2011 LATV     S.Karisa RIT Team       3                  3  
Galvenais tiesnesis
D.Līvmanis