Rezultāti : ARHĪVS : 2015 : KONKŪRS 2015 : 24-26.07.2015. Sacensības konkūrā BALTIC OPEN 2015 - JJS, “Zustrenes”, Inčukalna nov. :

Maršruts Nr. 13A – Akumulācijas sacensības ar Džokeri (Art.269.5) 120/125 cm (ar handikapu) piedalās juniori līdz 18/ 21 g.v.

BALTIC OPEN 2015
Maršruts Nr. 13A Šķēršļu augstums 120/125 cm (Art.269.5)
Piedalās juniori līdz 18g.v. un jaunie jātnieki līdz 21g.v.
  Z. nr. Vārds, uzvārds Zirga vārds Z. dz.g. Šķirne Tēvs Mātes tēvs Zirga īpašnieks Komanda Punkti Laiks
1 368 Mikhail Pashkov Art 2005 Hvorost     I. Sorokina Rīgas Jātnieku Klubs 65 58,37
2 319 Mārtiņš Pilders Picaso 2007 LATV A Pikachu de Muze Kopernik N.Dreimane Zs zāgkalni 65 58,63
3 358 Monta Pareiza Kaffe 2008 LS Stolpegardens Castello   Mārīte Pinte Saldus JSS 65 64,82
4 268 Egle Zavadskyte Candilo Star 2001 HAN Candilo Calando Gediminas Gutkauskas Mirazas 65 68,87
5 106 My Relander  Blackwoodland Rock 2003    Connemara   Kaisla Group Ltd   64 71,8
6 248 Lukas Civinskas Endis 2004 LTU Bulat Hamlet E.Civinskas Sport/club Civinskų žirgai 62 58,62
7 300 Beāta Laseviča Rokoko 2007 LAT     E.Lasevičs JJS 57 58,45
8 134 Susan Kaleta Darwin             53 72,41
9 382 Aleksandra Kalnozola Cagrija 2008 LAT Colins Gigants Aleksandra Kalnozola Z/S "Tīraines staļļi" 53 75,15
10 320 Mārtiņš Pilders Korida 2006 LATV Calano 2 Daions M. Pilders Zs zāgkalni 50 75,27
11 345 Terēze Zalte Kvartet 2007 LS Calliano Vāgners Sergejs Bertaitis SIA "IES" 46 57,36
12 316 Nellija Nulle Baniki 2006 KWPN Indoctro Ahorn Anda Ķeņģe Gaujas Krasti 25 62,74
13 417 Anna Šellere Aldaris 2006 Ls Atrejs Amaretto Olga Šellere JSK"Telfas" 23 67,46
14 207 Kristupas Petraitis  Daliante 2008 KWPN Zurich Chin Chin Sigitas Petraitis  Audruvis 25 69,16
15 128 Margareth Eikner Chica Cirone Z     Margareth Eikner   Chica Cirone Z   22 69,88
16 339 Karolina Koročkina Calandria 2007 KW Triple Grandeur K. Koročkina JSK "Temperaments" 19 74,84
17 111 Helene Marie Rägo Verso de Lee 2003 Tori Verso de Paulstra Lexsis Urmas Rägo   16 59,45
18 390 Krista Lorberga Vaļhora 2003 LATV Vibors Horist N.Pokhil JSS Kleisti 14 77
19 121 Johann Zeiger Bingo             12 79,33
20 122 Johann Zeiger April             11 60,34
21 405 Ieva Katrīna Apalupa Skandi 2005 LS Sultans Durmans A.Apalups JK Erceni 10 67,98
22 389 Valters Celms Karero 2008 Latvijas Castello Lambordžini LJF JSS Kleisti 6 77,12
23 404 Diāna Miķelsone Ak - Vo 2003 LS Ako Velvets D. Miķelsone JJS 4 64
24 123 Stella-Ingrid Liinamäe Calimero von Cimely 2003 mix         4 69,44
  349 Anastasija Popova Ladies Boy 2007 Latvijas Ladiesman Pajaco A.Popova JSS "Kleisti" -5 93,64
  272 Eiminta Gelažnikaite Corsar de G             izsl  

 

  
  
  
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu ka lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatnu izmantošanai. LASĪT VAIRAKX