Rezultāti : ARHĪVS : 2015 : KONKŪRS 2015 : 24-26.07.2015. Sacensības konkūrā BALTIC OPEN 2015 - JJS, “Zustrenes”, Inčukalna nov. :

Maršruts Nr. 12C Ātruma maršruts (Art.238.2.1.) 105/120 cm (ar handikapu), piedalās I un II grupas amatieri

BALTIC OPEN 2015
Maršruts Nr. 12C Šķēršļu augstums 105/120 cm (Art.228.2.1)
Piedalās I un II grupas amatieri.
  Z. nr. Vārds, uzvārds Zirga vārds Z. dz.g. Šķirne Tēvs Mātes tēvs Zirga īpašnieks Komanda S.p.  Laiks 
1 269 Tadas Šeškas Baterflay 2007 LTJ Ekran Marselis Z.Šeškas Zigmo žirgai 0       53,97  
2 221 Kristina Paulauskiene Fuga 2008 LT Babilonas Lasijonas VšĮ “Convivo Laisvalaikoi Centras” VšĮ “Convivo Laisvalaikoi Centras” 0       55,86  
3 252 Kamile Berzonskyte Cassini 2005 LJ Caruso Gut Enanco Jolanta Berzonskiene   0       61,92  
4 375 Atis Zariņš Timpex Canyon 2000 - - - Marina Žagata Z/s Ekvi 0       63,71  
5 358 Kristiāna Ozoliņa Kaffe 2008 LS Stolpegardens Castello   Mārīte Pinte Saldus JSS 4       54,48  
6 249 Jūratė Civinskaitė Fobas 1999 GER Forester Arking J.Civinskaitė  Sport/club Civinskų žirgai 4       55,01  
7 267 Tadas Šeškas Juta 2007 Ahaltek     Z.Šeškas Zigmo žirgai 4       58,09  
8 356 Velga Marčenkova Ledions 2006 Latvijas Landgold Donnerbibe SIA "Mālnieki" Mēmeles JSK 4       60,37  
9 414 Olga Šellere Atrejs 2001 Ls Ampērs Tormoz Olga Šellere JSK"Telfas" 4       62,43  
10 338 Elīna Pavāre Klasika 2004 LS Capatino Disko A. Vārna Baltic  Equestrian  Team 4       62,65  
11 373 Ilona Zaula Ahā 2009 LS Aromāts HL265 Hamlets T49 Ilona Zaula SIA"Burtnieku Zirgaudzētava" 4       63,39  
ā/k 445 Ilga Cimare Pesņar           JK Viktorija 4       64,98  
12 412 Vladimirs Lukjančuks Antejs 2006 Ls Atrejs Tormoz Renārs Briedis JSK"Telfas" 4       66,48  
13 392 Gelinta Apse Leksija Lilu 2008 LV Pittegarden Limewald Legato Gelinta Apse JSK Demora 5       69,97  
14 222 Rolandas Paulauskas Castelino 2006 HOL Carinjo Landinos VšĮ “Convivo Laisvalaikoi Centras” VšĮ “Convivo Laisvalaikoi Centras” 6       74,54  
15 364 Anna Apsīte Lenija 2006 Ls Liberato H Poju Anna Apsīte LJAA 8       56,38  
16 254 Saulius Petravičius Libretas 2002 HAN Lorenco Anmarsch     8       58,70  
17 359 Kitija Līniņa Coco 2003 LS Cattio Miltons Saldus JSS Saldus JSS 8       60,99  
18 273 Evelina Kvederyte Chiantos   I         8       62,77  
ā/k 391 Stasys Jasas Self Lucky 2010 LV Serrano Lacantus Sarmīte Pētersone JSK Demora 9       67,06  
19 304 Linda Ansone Cordess 2007 LAT Kapteinis Cukurs Dolārs SIA Princis JSK Princis 12       62,48  
20 132 Pille Parm Agrovorms Amerigo   I         12       63,81  
21 403 Diāna Miķelsone Lovely Lady 2008 LS Levantos I Velvets I. Miķelsone JJS 13       67,46  
22 447 Andris Mežinskis Gaigala   I         13       68,06  
23 349 Pavels Maksimkins Ladies Boy 2007 Latvijas Ladiesman Pajaco A.Popova JSS "Kleisti" 13       69,91  
ā/k 424 Linda Sudāre Amaranth 2009 LS Acobat III Lear Linda Sudāre JSK Temperaments 13       85,83  
24 324 Ieva Pope Calve 2007 LS CORALL LEVANTINUS Anita Blauberga Z/s Tīraines Staļļi 15       74,59  
25 448 Danija Baranovska Luvra I 18       70,63  
26 328 Aija Pope Ciprese 2006 LS CIPARIS GRANDS VALERIY TERENTYEV Z/s Tīraines Staļļi 18       72,70  
27 116 Sven Leek Corina 2003 HL Rheinsberg Lombard Sven Leek ESHKS (Estonian Sport Horse Breeders Society) 20       60,04  
ā/k   Tija Alise Jurjāne  Martinis 2004  LTJ  Mailunas Quintana Star Sir Salut Mantas Jacikevičius   26       73,14  
28 378 Raimonds Ruķeris Lorete 2007 Old Levantus 1 Rufs Raimonds Ruķeris Sport De LUX 30       72,53  
  424 Linda Sudāre Amaranth 2009 LS Acobat III Lear Linda Sudāre JSK Temperaments izsl  
  381 Raimonds Ruķeris Agretta 2009 LS Arettino Goido Raimonds Ruķeris Sport De LUX izsl  
ā/k 130 Deily Aul Pardon           105 izsl  

 

  
  
  
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu ka lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatnu izmantošanai. LASĪT VAIRAKX