Rezultāti : ARHĪVS : 2015 : KONKŪRS 2015 : 24-26.07.2015. Sacensības konkūrā BALTIC OPEN 2015 - JJS, “Zustrenes”, Inčukalna nov. :

Maršruts Nr. 12A Ātruma maršruts (Art.238.2.1.) 110 cm, piedalās zirgi līdz 5 gadu vecumam

BALTIC OPEN 2015
Maršruts Nr. 12A Šķēršļu augstums 110 cm (Art.238.2.1)
Piedalās zirgi līdz 5g.v.
  Z. nr. Vārds, uzvārds Zirga vārds Z. dz.g. Šķirne Tēvs Mātes tēvs Zirga īpašnieks Komanda    
1 224 Stasys Jasas Dalasas 2010           0 50,82
2 200 Matas Petraitis Bacardi Boy  2010 BH Bacardi Surprise Sigitas Petraitis  Audruvis 0 52,54
3 376 Aigars Bregże Cosidos Victory 2010   Cosido Cantus Anna Orlova Z/s Lielceri 0 54,82
4 265 Junis Makhmud Zorro 2010 KWPN Zorro Contact V/D Junis Makhmud UAB "Pajūrio žirgynas" 0 56,57
5 429 Tija Alīse Jurjāne Carlos Z 2010 ZG Clintissimo Z Landor S Edgars Treibergs Baltic Equestrian Team 0 59,26
6 253 Kamile Berzonskyte Inga 2010 WLKP Gluosnis XX Mywill Jolanta Berzonskiene   0 60,17
7 377 Aigars Bregże Catch Me 2010       Anna Orlova Z/s Lielceri 0 64,52
8 230 Žydrūnas Garbenis Lord Up 2011 HL Lordanos Come on Horsemarket   0 64,64
9 348 Terēze Zalte Goldfinger B 2011 KWPN Cassini Gold Weinberg Sergejs Bertaitis SIA "IES" 1 66,73
10 362 Mārīte Pinte Lady Bird 2010 LS Ladiesman Vibors S.Nabatnikovs Saldus JSS 1 69,56
11 236 Arunas Baltrimas Caretani 2010 HL Caretino Cartani Gerd Sosath   2 71,37
12 347 Terēze Zalte Lion des Terdrix 2010 KWPN Levistan Esotico Star Sergejs Bertaitis SIA "IES" 4 55,2
13 372 Nikolajs Zaicevs Cool Boys 2010 Westf Calmaro Lancer III SIA"Burtnieku Zirgaudzētava" SIA"Burtnieku Zirgaudzētava" 4 60,01
14 436 Jaroslavs Trubanovs Lord Wander 2010 LS Lords Velūrs GUNTARS ZONBERGS JSK "Equilat" 4 63,97
15 386 Kristīne Egle Freule 2010 KWPN Caleandro Concorde Gundars Egle TOP SPORT 4 65,12
16 234 Ruta Morkunaite Lara Quick 2010 Old Lord Quidam Quick Star Gerd Sosath   4 81,99
17 344 Laura Penele Flipperboy 2010 KWPN Emillion Tenerife VDL Airisa Penele Lielceri 8 51,06
18 217 Gintare Malinauskaite Dionn 2010 HANN Diarado  Wanderbursch II  Sigitas Petraitis  Audruvis 8 53,18
19 443 Toms Andrejs Plīkša Camerlane 2010 Holst. Cardenio Clearway T.A.Plīkša RJSK Sport de Lux 8 54,72
20 371 Nikolajs Zaicevs Arno 2010 LS Avellynus OL10 Salana Radiants DH 4 SIA"GZ Jaunbrinumi" SIA"Burtnieku Zirgaudzētava" 8 54,97
21 245 Vincas Civinskas Chazo 2010 LTU Hamlets Laralee E.Civinskas Sport/club Civinskų žirgai 8 59,95
22 321 Kristaps Neretnieks Baccaratzz 2010 LS Bacardi Carson ASK Petras Jankunas JJS 9 82,43
23 303 Līga Pētersone Liberts 2010 LAT Lacapo Kapteinis Cukurs SIA Princis JSK Princis 10 70,43
24 235 Arunas Baltrimas Levis 2011 Old Levisonn Landjonker Gerd Sosath   11 92,97
25 326 Krista Kliesmete Kellija 2010 LS Calano II Legato Indra Neretniece JJS 12 78,8
26 325 Krista Kliesmete Perfect 2010 LS Pedro Karamele Indra Neretniece JJS 13 66,14
27 102 Andres Udeküll Faranka 2010 KWPN O`Brien Little Rock Sporthobuste Haldamise MTÜ   18 88,22
28 327 Krista Kliesmete Leksus 2010 LS LandCruiser Calano II Indra Neretniece JJS 24 79,85
  233 Ruta Morkunaite L`Avenir 2011 BW Nabab de Rave Chellano Gerd Sosath   izsl  
ā/k 233 Ruta Morkunaite L`Avenir 2011 BW Nabab de Rave Chellano Gerd Sosath   izsl  

 

  
  
  
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu ka lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatnu izmantošanai. LASĪT VAIRAKX