Rezultāti : ARHĪVS : 2015 : KONKŪRS 2015 : 24-26.07.2015. Sacensības konkūrā BALTIC OPEN 2015 - JJS, “Zustrenes”, Inčukalna nov. :

Maršruts Nr. 11 – 120 cm. KOMANDU SACENSĪBAS. (Art.264.7.+Annex VIII, art.6)

BALTIC OPEN 2015
Maršruts Nr. 11 Šķēršļu augstums 120 cm (Art.264.7 +Annex VIII, art.6)
Komandu sacensības
KOMANDINIS KONKŪRAS
1 LATVIA II
1 310 Ģirts Bricis Barletta 2006 KWPN Sirma     0       60,93   0       58,30   0
2 406 Aleksandrs Šakurovs Gīrs 2001 LATV bēra Guido   0       61,29   0       61,55   0
3 442 Andis Vārna Lerida 2005 OLD   Levantos I    0       60,10   0       61,06    
4 427 Einars Cesnieks Alders 2006 Ls Tumsi bers Autors   izst       0
2 LIETUVA I
1 268 Stasys Jasas Grenoblis           0       62,30   1       67,37   0
2 227 Elena Makarauskienė Mister X 2007 LTJ chestnut * Makarauskai 0       55,28   0       53,50   1
3 283 Ginte Vezauskaite Levas           0       55,75   0       55,71    
4 269 Viktorija Navickaite San Remo           izsl   4       64,01   1
3  LATVIA I I ratas  laikas  II ratas  laikas  TOTAL
1 351 Maira Leja Parnell Argus 2005 BALT HAN Parnell August JJS 0       56,71   0       59,85   4
2 300 Beāta Laseviča Rokoko 2007 LAT     JJS 0       54,61   0       53,87   0
3 319 Mārtiņš Pilders Picaso 2007 LATV A Pikachu de Muze Kopernik Zs zāgkalni 4       54,31   0       56,30    
4 361 Mārīte Pinte Coco           4       60,10   4       57,02   4
4  LIETUVA III
1 231 Žydrūnas Garbenis Alexis 2008 Bayer T.Sarta Acolydor   4       62,75   0       60,10   4
2 263 Pranas Milkintas Compliment 2009 Holsteiner Grey Clinsmann   0       62,24   12       60,87   4
3 259 Mantas Šeškas Hakas 2007 Trak Bera Veimaras   4       53,84   0       54,60    
4 269 Tadas Šeškas Baterflay 2007 LTJ Sarta Ekran   0       59,74   4       56,66   8
4 LIETUVA V
277 Danielius Gutkauskas Lining G           4       57,17   4       59,86   0
281 Domantas Bagarauskas Brukne           0       55,90   4       51,81   8
220 Zigmantas Šarka jr. Egėja 2004   bay Hamlets L.Šarkienė 0       58,18   4       61,59    
219 Zigmantas Šarka Aster 2005   bay Vader O.Smolskaja 0       62,99   0       62,36   8
6 LIETUVA IV
229 Egle Pakalniskyte Regata`s 2007     E. Pakalniskyte 4       62,69   10       71,81   4
256 Goda Kujalytė Michael Buble 2002   dark bay Condios   4       65,61   12       78,16   10
278 Kotryna Kemajevaite Verona           0       64,19   0       62,41    
241 Rimantas Babrauskas Cesko 2008   bay Woopy Detlef Saul 0       62,66   10       64,71   14
7 ESTONIA IV
134 Susan Kaleta Darwin           4       65,23       4
121 Johann Zeiger Bingo           8       60,27        
119 Kertu Klettenberg Arezzo 2003         0       62,42        
107 Ketlin Ramjalg Qatimini Des Vergers Z 2005 ZANG Qannango Van Sint     0       62,45        
8 ESTONIA I
1 129 Inge Parv Tango           6       72,78       5
2 128 Margareth Eikner Chica Cirone Z           5       67,67        
3 125 Camille Mahoni  Orlymeja  2007 crossbred Orly Chin de Muze Calano II SA Tallinna Ratsaspordikool 0       59,10        
4 106 My Relander  Blackwoodland Rock 2003    Connemara     0       62,55        
9 TARTUMAA TEAM(EST)
  Tjorven Siiboja Warlock           5       68,18       11
115 Rainer Hoim Odin 1997 ESH   Orly Chin De Muze Rainer Hoim&Kadri Kullman 1       68,07        
114 Liina Helstein Zitaco Z 2004 KWPN   Dollar Du Murier Liina Helstein 5       66,85        
113 Stefani Sabrodin Peperoni 2006 ESH   A Pikachu De Muze Urmas Malberg izst        
10 ESTONIA II
1 123 Stella-Ingrid Liinamäe Calimero von Cimely 2003 mix red roan   12       65,08       12
2 100 Andres Udeküll Zinga Zanga 2007 HL Aljano T. Orover   0       63,35        
3 110 Kaie Aamisepp Shadowstep (ex Eduard) 2009 KWPN Namelus R Landwind II   izst        
4   Piret Ervald Joie de ma vie 2009         0       64,96        
11 LATVIA III
401 Kristīne Baradovska Gongs 2006 Ls Bēra Grand Libero K.Baradovska 4       61,42       12
301 Līga Pētersone Paulings 2006 LAT sirms Princis SIA Princis 4       61,78        
415 Anna Šellere Lavanders 2004 Lv Sirma Lions Laimons Rudinskis 4       65,08        
431 Tija Alīse Jurjāne Jasmin 2001 KWPN T.bera Jasper Son SIA TGI 4       61,23        
12  LIETUVA II
3 205 Matas Petraitis Soli deo Glorija 2005 KWPN Gluosnis XX Charitonas Audruvis 5       66,36       13
4 211 Kristupas Petraitis  Dylano M 2008 KWPN Cantos Ulster Audruvis 4       58,90        
5 206 Gintare Malinauskaite Bartas Lordano  2009 BH Lordano  Baloubet du Rouet  Audruvis 4       57,97        
6 210 Aiste Nefedjevaite Lordano 2004 OLDBG Lordanos Cantus Audruvis 15       91,34        

 

  
  
  
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu ka lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatnu izmantošanai. LASĪT VAIRAKX