Rezultāti : ARHĪVS : 2015 : KONKŪRS 2015 : 24-26.07.2015. Sacensības konkūrā BALTIC OPEN 2015 - JJS, “Zustrenes”, Inčukalna nov. :

Maršruts Nr. 8A - Ātruma maršruts (Art.238.2.1.) 115/120 cm (ar handikapu) piedalās juniori līdz 18/21 g.v.

BALTIC OPEN 2015
Maršruts Nr. 8A Šķēršļu augstums 115/120 cm (Art.238.2.1)
Piedalās juniori līdz 18g.v. un jaunie jātnieki līdz 21g.v.
  Z. nr. Vārds, uzvārds J.dz.g. Zirga vārds Z. dz.g. Šķirne Tēvs Mātes tēvs Zirga īpašnieks Komanda S.p.  Laiks 
1 248 Lukas Civinskas   Endis 2004 LTU Bulat Hamlet E.Civinskas SK Civinskų žirgai 0       56,27  
2 283 Ginte Vezauskaite   Levas             0       56,52  
3 207 Kristupas Petraitis    Daliante 2008 KWPN Zurich Chin Chin Sigitas Petraitis  Audruvis 0       60,63  
4 122 Johann Zeiger   April             0    62,69  
5 341 Sabīne Siliņa 1999 Kalgari 2000 LATV Kardināls Smak J.Mežnieks JSK Mežstrazdiņi 0       62,73  
6 320 Mārtiņš Pilders 1999 Korida 2006 LATV Calano 2 Daions M. Pilders Zs zāgkalni 0       63,96  
7 358 Monta Pareiza 1999 Kaffe 2008 LS Stolpegardens Castello   Mārīte Pinte Saldus JSS 1       67,88  
8 268 Egle Zavadskyte 1997 Candilo Star 2001 HAN Candilo Calando Gediminas Gutkauskas Mirazas 2       71,02  
9 390 Krista Lorberga 1998 Vaļhora 2003 LATV Vibors Horist N.Pokhil JSS Kleisti 2       73,49  
10 319 Mārtiņš Pilders 1999 Picaso 2007 LATV A Pikachu de Muze Kopernik N.Dreimane Zs zāgkalni 4       57,24  
11 314 Keitija Racina 1999 Quidams Flipper 2007 Wastf Quidam de Ravel Flipper D`Elle Keitija Racina Baltic Equestrian Team 4       57,30  
12 280 Domantas Bagarauskas   Brukne             4       57,98  
13 368 Mikhail Pashkov 2000 Art 2005 Ter Hvorost   I. Sorokina Rīgas Jātnieku Klubs 4       58,23  
14 259 Mantas Šeškas 1994 Hakas 2007 Trak Veimaras Vulkanas Z.Šeškas Zigmo žirgai 4       58,99  
15 345 Terēze Zalte 1995 Kvartet 2007 LS Calliano Vāgners Sergejs Bertaitis SIA "IES" 4       59,52  
16 121 Johann Zeiger 1998 Bingo             4       60,11  
17 300 Beāta Laseviča 1999 Rokoko 2007 LAT     E.Lasevičs JJS 4       60,52  
18 417 Anna Šellere 1996 Aldaris 2006 Ls Atrejs Amaretto Olga Šellere JSK"Telfas" 4       63,88  
19 126 Hanne-Lore Väin   Odelia 2003 LAT LOBBY- B DIDZIS Hanne-Lore Väin Tallinna Ratsaspord 4       65,20  
20 134 Susan Kaleta   Darwin             5       70,08  
21 349 Anastasija Popova 1996 Ladies Boy 2007 Latvijas Ladiesman Pajaco A.Popova JSS "Kleisti" 5       70,24  
22 389 Valters Celms 1998 Karero 2008 Latvijas Castello Lambordžini LJF JSS Kleisti 6       71,59  
23 316 Nellija Nulle 1997 Baniki 2006 KWPN Indoctro Ahorn Anda Ķeņģe Gaujas Krasti 8       60,81  
24 111 Helene Marie Rägo 1999 Verso de Lee 2003 Tori Verso de Paulstra Lexsis Urmas Rägo   8       61,86  
25 339 Karolina Koročkina 2000 Calandria 2007 KW Triple Grandeur K. Koročkina JSK "Temperaments" 8       62,66  
26 404 Diāna Miķelsone 1994 Ak - Vo 2003 LS Ako Velvets D. Miķelsone JJS 12       61,99  
27 313 Keitija Racina 1999 Arhimeds 2004 LATV Ako Hasans Irina Grase Baltic Equestrian Team 12       62,72  
28 387 Laura Luize Leinerte Passo 2006 LS Pipars Stasis Laura L.Leinerte JSK Kriķi   12       64,91  
29 405 Ieva Katrīna Apalupa 1995 Skandi 2005 LS Sultans Durmans A.Apalups JK Erceni 12       66,62  
30 123 Stella-Ingrid Liinamäe 1997 Calimero von Cimely 2003 mix         14       71,69  
31 255 Goda Kujalytė Bossanova 2004   chestnut Belissimo M G.Kujalyte     16       66,68  
32 317 Krista Kristiāna Alksne 1995 Cloney 2007 KWPN Hamar Topas K.K.Alksne RJSK Sport De Lux 22       73,46  
33 251 Aiste Berzonskyte 1999 Artekas Plius 2003 Trak Eolas Privet Jolanta Berzonskiene   26       87,89  
  109 Roos Marie Laak 1999 Liberty d`Estella 2004 HL Lordano Ahorn Z Tõnu Laak SA Tallinna Ratsaspor. izsl  
  272 Eiminta Gelažnikaite J Corsar de G             izsl  

 

  
  
  
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu ka lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatnu izmantošanai. LASĪT VAIRAKX