Rezultāti : ARHĪVS : 2013 : KONKŪRS 2013 : 9-11.08.2013. BALTIC OPEN 2013 - Jauno jātnieku skola, „Zustrenes”, Inčukalns :

12A

 
Baltic open 2013 11.augusts
Maršruts Nr. 12 Maršruts ar tūlītēju pārlekšanu uz laiku.  (Art.238.2.2.,245.3.)
Course No 12:  Competition with immediate jump – off (Art.238.2.2.,245.3.)
12A – 105/115 cm – (ar handikapu) piedalās I un II grupas amatieri;
12A – 105/115 cm (With handicap) for I and II group Amateurs
  VALSTS JĀTNIEKS JĀTNIEKA DZ.G. ZIRGS / HORSE ZIRGA DZ.G. KOMANDA S.p.  Laiks 
1 LTU Erlandas Mikenas   Estere     0 49,21
2 LAT Iveta Pecka   Julka 2007 SIA"GZ Jaunbrīnumi" 0 51,66
3 LAT Gelinta Egendorfa 1972 Lēdija 2007 JSK Demora 0 52,05
4 LAT Laima Lāce 1986 Adelaide 2006 z/s Tīraines Staļļi 0 53,2
5 LAT Unda Egendorfa 1992 Lēdija 2003 JSK Demora 0 54,62
6 LTU Jurate Civinskaite 1969 Fobas 1999   0 56,07
7 LAT Linda Sudāre   Credo 16 1998 JJS 0 57,75
8 LAT Gelinta Egendorfa 1992 Leksija Lilū 2007 JSK Demora 0 58,01
9   Ingrīda Lizbovska   Nostradamus     0 58,99
10 LTU Vilmante Veršuliene 1972 Jalta 1997   0 59,08
11 LAT Jevgēnijs Kutepovs 1993 Karmena 2000 JSK.Kriķi 0 59,14
12 LAT Guna Vasiļjeva 1987 Gaultjer 2002 z/a Kocēni 0 59,18
ā/k LAT Diāna Miķelsone   Ak-vo     0 65,8
13 LAT Katrīne Buša   Etīde     0 66,76
14 LAT Olga Šellere 1969 Prestižs 2004 JSK "Telfas" 4 52,1
15 LTU Erlandas Mikenas   Venecija     4 53,46
16 LAT Vita Radvilaviča 1973 Hiromants 2001 RVA 4 54,45
17 LAT Olga Šellere 1969 Atrejs 2001 JSK "Telfas" 4 55,32
18 LAT Ilona Zaula   Akvamarin 2007 SIA"GZ Jaunbrīnumi" 4 57,72
19 LAT Lita Cipruse 1974 Chicas Way 2005 RVA 4 57,86
20 LAT Agnese Grahoļska 1993 Sinhro 2004 TJK 4 60,19
21 LAT Zane Meimane 1994 Krokuss 2006 JSK Telfas 4 67,6
22 LTU Vaclovas Gumuliauskis 1965 Alegro 2007 Memel Horse 5 71,58
23 LAT Irina Grase 1980 Arhimeds 2004 JSK Baltic Equestrian Team 5 71,91
24 LAT Gelinta Egendorfa 1972 Leksija Lilū 2003 JSK Demora 8 55,53
25 LAT Laima Lāce 1986 Ainava 2006 z/s Tīraines Staļļi 8 57,84
26 LTU Ovidilus Šova 1965 Echor 2002 Lietuvos Žirgynas 8 59,96
27 LAT Valters Āboliņš 1991 Ge Money 2007.g. "Mežstrazdiņi" 8 63,81
28 LAT Jaroslavs Trubanovs 1988 Guidons 2001 JSK "PRINCIS" 11 79,05
29 LTU Vaclovas Gumuliauskis 1965 Porteris 1999 Memel Horse 12 57,58
30 LAT Linda Ansone   Maksimuss 2006 Jsk Princis 12 58,38
31 LAT Aija Pope 1992 Calve 2008 z/s Tīraines Staļļi 12 64,3
ā/k   Anita Žarinova   Lumene   JJS 12 66,08
32 LAT Elīza Rulle 1989 Arons 2002 JJS 16 52,02
33 LAT Ilona Zaula   Veladoni Star 2007 SIA"GZ Jaunbrīnumi" 16 63,92
  LTU Erlandas Mikenas   Chalifas 2000 Vedautos sporto klubas izst  
  LAT Andris Jurševskis 1972 Rituāls 2000 JSK "Kriķi" izsl  

 

  
  
  
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu ka lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatnu izmantošanai. LASĪT VAIRAKX