Rezultāti : ARHĪVS : 2013 : KONKŪRS 2013 : 9-11.08.2013. BALTIC OPEN 2013 - Jauno jātnieku skola, „Zustrenes”, Inčukalns :

7A

 
Baltic open 2013 10.augusts
Maršruts Nr. 7 Ātruma maršruts (Art238.2.1.)
Course No 7: Speed competition (Art.238.2.1.). 
7A – 100/110 cm – (ar handikapu) piedalās I un II grupas amatieri;
7A – 100/110 cm (With handicap) for I and II group Amateurs
  VALSTS / COUNTRY JĀTNIEKS / RIDER JĀTNIEKA DZ.GADS/RIDER`S YEAR OF BIRTH ZIRGS / HORSE YEAR OF BIRTH KOMANDA / TEAM Grupa S.p.  Laiks 
1 LAT Olga Šellere 1969 Atrejs 2001 JSK "Telfas" II 0       55,00
2 LAT Laima Lāce   Adelaide     II 0       55,45
3 LAT Lita Cipruse 1974 Chicas Way 2005 RVA I 0       56,39
4 LAT Gelinta Egendorfa 1972 Lēdija 2003 JSK Demora II 0       58,65
5 LAT Andris Jurševskis 1972 Rituāls 2000 JSK "Kriķi" I 0       59,04
6 LAT Iveta Pecka   Julka 2007 SIA"GZ Jaunbrīnumi" I 0       59,47
7 LAT Linda Ansone   Maksimuss 2006 Jsk Princis I 0       60,00
8   Erlandas Mikenas   Venecija     II 0       60,24
9 LAT Irina Grase 1980 Arhimeds 2004 JSK Baltic Equestrian Team II 0       62,32
10 LAT Unda Egendorfa 1992 Lēdija 2003 JSK Demora I 0                    62,41
11 LAT Jevgēnijs Kutepovs 1993 Karmena 2000 JSK.Kriķi I 0       64,17
12   Velga Marčenkova   Ledious     II 0       67,59
13 LAT Katrīne Buša 1988 Etīde 2007 z/s "Tīraines staļļi" I 3       79,25
14 LAT Olga Šellere 1969 Prestižs 2004 JSK "Telfas" II 4       56,34
15 LTU Vaclovas Gumiliauskis   Porteris     II 4       59,54
16 LAT Ilona Zaula   Veladoni Star 2007 SIA"GZ Jaunbrīnumi" I 4                    61,39
17 LAT Ilona Zaula   Akvamarin 2007 SIA"GZ Jaunbrīnumi" I 4       61,56
18 LAT Gelinta Egendorfa 1972 Leksija Lilū 2007 JSK Demora II 4       61,67
19 LTU Erlandas Mikenas   Chalifas 2000 Vedautos sporto klubas II 4       63,46
20 LAT Gelinta Egendorfa 1992 Leksija Lilū 2007 JSK Demora I 4                    64,35
21   Velga Marčenkova   Dakāra   Mēmeles JSK II 4       65,69
22 LAT Valters Āboliņš 1991 Ge Money 2007.g. "Mežstrazdiņi" II 4       67,30
23 LTU Vilmante Veršuliene 1972 Jalta 1997   I 4       68,06
24   Vaclovas Gumiliauskis   Alegro     I 4       69,04
25 LAT Linda Josta   Lakonta   RJSK Sport de Lux II 4       69,11
26 LAT Zane Meimane 1994 Krokuss 2006 JSK Telfas I 4       70,38
27 LAT Ingrīda Lizbovska   Nostradamuss   LJAA II 7       81,16
ā/k ā/k Anita Žarinova   Lumene   JJS ā/k 7       81,96
28 LTU Jurate Civinskaite 1969 Fobas 1999   I 8       57,10
29 LTU Ovidilus Šova 1965 Echor 2002 Lietuvos Žirgynas I 8       61,30
30 LAT Laima Lāce   Ainava   Z/S Tīraines Staļļi II 8       61,99
31 LAT Vita Radvilaviča 1973 Hiromants 2001 RVA I 8       63,53
32 LAT Elīza Rulle 1989 Arons 2002 JJS I 12                    61,26
33 LAT Jaroslavs Trubanovs 1988 Graciello 2006 JSK "PRINCIS" I 12       64,84
ā/k   Diāna Miķelsone 1994 Ak-vo 2003 JJS ā/k 13       74,89
34 LAT Vija Ceriņa 1989 Lauren 2008 JSK Quattro I 20       70,82
  LAT Agnese Grahoļska   Sinhro     I izsl  
  LAT Mareks Samohvalovs 1972 Kleopatra 2007 RVA I izsl  
  LAT Linda Sudāre   Credo 16 1998 JJS I izst  

 

  
  
  
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu ka lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatnu izmantošanai. LASĪT VAIRAKX