Rezultāti : ARHĪVS : 2013 : KONKŪRS 2013 : 9-11.08.2013. BALTIC OPEN 2013 - Jauno jātnieku skola, „Zustrenes”, Inčukalns :

1A

Nr. VALSTS  JĀTNIEKS / RIDER ZIRGS / HORSE YEAR OF BIRTH KOMANDA / TEAM kopā s.p.  laiks sodi laiks
1 LAT Gelinta Egendorfa II Lēdija 2003 JSK Demora 0 45,82 0 26,69
2 LAT Jaroslavs Trubanovs Graciello 2006 JSK "PRINCIS" 0 52,97 0 27,46
3 LTU Erlandass Mikenas II Zed 0 50,03 0 27,7
4 LTU Vaclovas Gumuliauskis II Porteris 1999 Memel Horse 0 49,44 0 28,2
5 LAT Linda Sudāre Credo 16 1998 JJS 0 47,24 0 28,28
6 LAT Andris Jurševskis Rituāls 2000 JSK "Kriķi" 0 45,04 0 28,52
7 LAT Jevgēnijs Kutepovs Karmena 2000 JSK Kriķi 0 48,21 0 28,62
8 LAT Gelinta Egendorfa II Leksija Lilū 2007 JSK Demora 0 44,81 0 28,7
9 LAT Ilona Zaula Akvamarin 2007 SIA`GZ Jaunbrīnumi` 0 46,19 0 28,8
10 LAT Vita Radvilaviča Hiromants 2001 RVA 0 48,03 0 29,1
11 LAT Elīza Rulle Arons 2002 JJS 0 45,15 0 30,5
12 LAT Ingrīda Lizbovska Nostradamus LJAA 0 50,93 0 30,9
13 LAT Linda Ansone Maksimuss 2006 Jsk Princis 0 45,92 0 31,02
14 LAT Valters Āboliņš Gmoney 0 53,47 0 33,33
15 LAT Lita Cipruse Chicas Way 2005 RVA 0 44,19 4 25,73
16 LAT Unda Egendorfa Lēdija 2003 JSK Demora 0 47,73 4 27,6
17 LAT Laima Lāce II Adelaide z/s Tīraines Staļļi 0 50,35 4 28,9
18 LAT Aija Pope Calve 2008 z/s Tīraines Staļļi 0 54,68 12 44,16
20 LTU Jurate Civinskaite Fobas 1999 SK Civinsku Žirgai 4 45,66
21 LAT Mareks Samohvalovs Kleopatra 2007 RVA 4 47,66
22 LAT Olga Šellere II Prestižs 2004 JSK "Telfas" 4 48,62
23 LAT Irina Grase II Arhimeds 2004 JSK Baltic Equestrian Team 4 49,8
24 LTU Vilmante Veršuliene Jalta 1997 SK Vilantas 4 49,95
25 LAT Iveta Pecka Julka 2007 SIA`GZ Jaunbrīnumi` 4 55,18
26 LAT Gelinta Egendorfa Leksija Lilū 2003 JSK Demora 5 62,67
27 LTU Ovidilus Šova Echor 2002 Lietuvos Žirgynas 8 45,15
28 LAT Ilona Zaula Veladoni Star 2007 SIA`GZ Jaunbrīnumi` 8 47,78
29 LAT Zane Meimane Krokuss 2006 JSK Telfas 8 49,09
30 LTU Vaclovas Gumuliauskis II Alegro 2007 Memel Horse 10 66,52
31 Erlandass Mikenass II Venecija 12 48,89
LAT Jaroslavs Trubanovs Guidons 2001 JSK "PRINCIS" izsl izsl
LAT Agnese Grahoļska Sinhro 2004 TJK izsl izsl
LAT Anna Apsīte Lenija 2006 LJAA izsl izsl
LAT Olga Šellere II Atrejs 2001 JSK "Telfas" izsl izsl
LAT Ilze Krūmiņa Pekina Mežstrazdiņi izst izst

 

 

 

  
  
  
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu ka lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatnu izmantošanai. LASĪT VAIRAKX