Tiesneši

 LJF-Tiesnesi.2021.06.18.xls (15.50 KB)

 

Latvijas Jātnieku Federācija - Tiesneši
Uz 18.06.2021.      
       
Tiesneši konkūrā  
       
Starptautiskās kategorijas tiesneši: Līmenis
       
1. Līvmanis Dainis 3
2. Miķelsone Inga 3
3. Miķelsons Ivo 2
4. Neilands Kārlis 2
5. Siņavskis  Leonards R
6. Stafecka Anna 1
       
Nacionālās kategorijas tiesneši konkūrā: Kategorija
       
1. Baradovska Evita B
2. Broka Vineta B
3. Kleinberga Maija B
4. Līvmane Sana B
5. Ramiņš Jānis B
6. Rutkovskis Vladislavs A
7. Tomsone Laura A
       
Maršrutu sastādītāji konkūrā  
       
Starptautiskās kategorijas maršrutu sastādītāji: Līmenis
       
1. Miķelsons Ivo 3
2. Šakurovs Sergejs 2
       
Nacionālās kategorijas maršrutu sastādītāji:  
       
1. Agulis Māris  
2. Ansone Kate  
3. Bricis Ģirts  
4. Broks Egils  
5. Cēsnieks Einārs  
6. Dubrovska Marija  
7. Kleinberga Maija  
8. Leja Maira  
9. Līvmanis Dainis  
10. Miķelsone Inga  
11. Neretnieks Roberts  
12. Ozols Dainis  
13. Pētersone Līga  
14. Šakurovs Aleksandrs  
15. Šellere Olga  
16. Stafecka Anna  
17. Trubanovs Jaroslavs  
       
Tiesneši iejādē  
       
Nacionālās kategorijas tiesneši iejādē:  
       
1. Belovzorova Astrīda  
2. Bistrova Inga  
3. Borisova Jeļena  
4. Karisa Sandra  
5. Kleinberga Maija  
6. Kukaine Agnese  
7. Lisovska Kristīne  
8. Loja Guna  
9. Mainiece Aina  
10. Maļikova Tatjana  
11. Mangale Anita  
12. Penele Airisa  
13. Rozīte Edīte  
14. Šakurova Natālija  
15. Treibergs Edgars  
16. Vilde Ginta  
17. Zaķe Gita  
       
Tiesneši pajūgu braukšanā  
       
Starptautiskās kategorijas tiesneši: Līmenis
       
1. Biteniece Ligija 2
       
Nacionālās kategorijas sacensību tiesneši  
       
1. Berga Santa  
2. Kleinberga Maija  
3. Klitončika Larisa  
4. Krīgere Gundega  
5. Kronberga Laila  
6. Krūmiņa Zane  
7. Lūkina Māra  
8. Mangale Anita  
9. Neilands Kārlis  
10. Ņukša Nora  
11. Pavlovska Aija  
12. Stūre Dace  
13. Varnovska Sintija  
       
Nacionālās kategorijas sacensību tiesnešu asistenti  
       
1. Bauže Ruslana  
2. Belovs Māris  
3. Ņukša Nora  
       
Maršrutu sastādītāji pajūgu braukšanā  
       
Starptautiskās kategorijas maršrutu sastādītāji: Līmenis
       
1. Caune Kristaps 2
       
Nacionālās kategorijas maršrutu sastādītāji:  
       
1. Berga Santa  
2. Klitončika Larisa  
3. Kronberga Laila  
4. Lūkina Māra  
5. Stūre Dace  
6. Stūris Māris  
7. Varnovska Sintija  

 

  
  
  
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu ka lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatnu izmantošanai. LASĪT VAIRAKX