Rezultāti :

Latvijas Republikas labākais jātnieks

 Lab.Jatn.konkurs.2023.01.16.xlsx (149.25 KB)        2022.nominacijas_konkurs-22.01.16.doc (48.00 KB)

 Lab.Jatn.iejade.2022.12.28.xlsx (280.83 KB)           Reitings_iejade_2022.xls (26.50 KB)

 Lab.paj.Braucejs.22.12.28.xlsx (275.67 KB)

 

 nominacijas-2022.v6.doc (44.50 KB)

Latvijas Jātnieku federācijas Gada balvas ieguvēji 2022. gadā

 

 

KONKŪRS

 

Pieaugušie

1.

Kristaps Neretnieks       

SIA KN Sports

2.

Laura Penele

ZS Lielceri

3.

Anna Arhipova

ZS Tīraines Staļļi

 

Jaunie jātnieki

1.

Katrīna Asare                

JSK Princis

2.

Anna Annija Alsiņa

ZS Tīraines Staļļi

3.

Agnese Kroiča

Veti Active

 

Juniori

1.

Līva Dreimane              

JJSK Meždruvas 1

2.

Odrija Roberta Brālēna

JJS

3.

Anna Salmiņa

JSC Kaijas

 

Bērni

1.

Jelizaveta Rezņuka        

Ropažu JK

2.

Roberta Birzule

JJSK Meždruvas 1

3.

Renāte Ozola

JSK Equestrian Park Silameži

 

Amatieri

1.

Ilona Juraša                 

Burtnieku Zirgaudzētava

2.

Evita Jansone

JSK Princis

3.

Linda Ansone

JSK Princis

 

Tautas Klase

1.

Kristīne Egle                 

SK TopSport

2.

Monta Pareiza

Brocēnu un Saldus JK

3.

Līga Pētersone

JSK Princis

 

 

 

IEJĀDE

 

Pieaugušie

1.

Airisa Penele                

ZS "Lielceri"

2.

Elza Zaķe

SK "Drostalas"

3.

Olga Koroļenko

Ropažu JK

 

Jaunie jātnieki

1.

Sintija Elizabete Apsīte  

SK "Reiteri"

2.

Ieva Renāte Pētersone

SK "Reiteri"

3.

Letīcija Politere

LLU SK

 

Juniori

1.

Yeva Bilokrynytska        

ZS "Lielceri"

2.

Anda Cukermane

Green Horses

3.

Elīna Rubene

JSK Mežstrazdiņi

 

Bērni

1.

Patrīcija Baranovska       

ZS "Lielceri"

2.

Danils Košeļevs

Rīgas JSK

3.

Anastasija Naidenko

Rīgas JSK

 

Amatieri

1.

Aiga Marčenoka              

SK "Reiteri"

2.

Diena Zalāne

JK "Erceni"

3.

Sabīne Andersone

JJS

 

 

 

 

PONIJU JĀŠANA

 

Ar I grupas ponijiem

1.

Lāsma Vasiļjeva               

Kalnsētas JK

2.

Kristiāna Kravale

ZBZ Premium Club

3.

Gabriela Dora Žuromska

JSK Īriss

 

Ar II grupas ponijiem

1.

Gabriela Jēkabsone         

JSK Atēna

2.

Baiba Brokāne

JSK Princis

3.

Katrīna Emīlija Zeltiņa

JSK Morfijs

 

 

PARALIMPISKĀ IEJĀDE

 

Paralimpiskā iejāde (Grade 1)

 

Rihards Snikus             

Z/S Tīraines Staļļi

 

Paralimpiskā iejāde (Atvērtā klase)

 

Mareks Jedinaks          

Para Equestrian Support Fund

 

Maksims Griščenko

BDR LJF

 

Paralimpiskā iejāde (Grade IV)

 

Alise Muižniece            

JSK Temperaments

 

SPECIĀLĀ OLIMPISKĀ IEJĀDE

 

Niklāvs Senkāns          

Z/S Tīraines Staļļi

 

Rihards Teteris

Z/S Tīraines Staļļi

 

Dainis Vjaters

Z/S Tīraines Staļļi

 

 

 

PAJŪGU BRAUKŠANA

 

Senioru kategorija, Zirgu vienjūgu klase

1.

Anda Pavlovska, palīgs Zane Caune, Kristaps Caune   

BDR “Horses.eu”

2.

Dace Stūre, palīgs Māris Stūris

SIA “Zirgaudzētava Kocēni”

 

Senioru kategorija, Zirgu divjūgu klase

1

Dzintra Blūma, palīgs Sintija Varnovska                     

JSK "Equus Cordis"

 

Jauno braucēju klase

1

Loreta Aleksejeva, palīgs Iveta Aleksejeva                 

JSK "Equus Cordis"

 

 

LABĀKAIS JAUNZIRGS KONKŪRĀ

Rakella (LS /5 gadi) Audzētājs Kristīne Ozola, Ipašnieks Mārīte Pinte 

jātnieks Monta Pareiza

 

LABĀKAIS JAUNZIRGS IEJĀDĒ

Hercogs (LS/6 gadi) Audzētājs Oksana Barratt/īpašnieks Aina Mainiece

jātnieks Everita Daubure

 

LABĀKAIS JAUNZIRGS PAJŪGU BRAUKŠANĀ

Presto (LS /5 gadi) Audzētājs/īpašnieks SIA “Zirgaudzētava Kocēni”,

braucējs Dace Stūre

 

PAR MŪŽA IEGULDĪJUMU JĀŠANAS SPORTA  ATTĪSTĪBĀ

Sandra Karisa

 

 

  
  
  
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu ka lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatnu izmantošanai. LASĪT VAIRAKX